Oj,
Spomenka har ni åkt på vattenskada?

Huvva, är det inte nog med skit så säg..
Men grejen är när jag planerat, sen inte orkat.. som idag.. fast nu ringde fk i morse o läkaren elva som inte var inplanerat o vi skulle ses några runt halv elva en bit bort... men så blev det inte.. å i natt har jag inte fått sova ett skit..
Magen är uppe i as, den är överjävlig igen, jag är ledsen och förbannad, tar med laktulos än jag får för jag.. hatar skitmagen.. Ingen hunger, illamående, fullt med skit i magen.. usch så bitter jag är.. men den är ju helt trööööööööööööööööööööög i hööövet..

Åh så skönt å skrika ut sin ilska..
Så har jag lidit av soc.fob en gång i tiden å det vill jag inte ska komma igen, så vill
verkligen träffa människor.. mitt mål är att orka med det en gång i veckan, men alla vill bara liksom träffa andra hela tiden..
När jag planerar ses, sen orkar jag inte den dagen för folket har velat planera, då får jag skiten.. usch...