• Biverkningar TBE vaccin

    Tis 19 jun 2012 23:55 Läst 1889 gånger Totalt 0 svar
    Tis 19 jun 2012 23:55

    Hej,
    jag tog min tredje tbe spruta i lördags. Första natten blev jag öm i armen (inget konsigt med det) men sedan har det bara blivit värre. Jag har konstant ont i armen och upp i nacken, klarar mig inte utan värktabletter och handen har domnat (jag kan använda den men det känns konstigt) Jag har sådana smärtor att jag nästan vill kasta upp. Nu undrar jag om andra upplevt detta och hur lång tid det tar innan det försvinner, har ni några råd att ge? (har uppsökt läkare som påstår att jag fått en allergisk reaktion).
    Vänligen
    La la 

    Hos Prisjakt jämför du pris på allergimedicin!
Svara i tråden
Logga in
Bli medlem
Skapa en ny tråd
Ändra kategori Skriver i kategorin: Kropp & själ

Andra har läst

Innehåll

Annat innehåll

Dagens fråga

Har barnkläder och skor blivit för avancerade och "vuxna"

Du måste logga in för att rösta eller se resultatet av omröstningen.