Vi som shoppar danska barnkläder Del 10


Tebaks till städningen
Gomorron!
Måste berätta.. läste ikapp igår o insåg att ni haft samma problem med en säljare på T. En som är lite motvalls o är ett år yngre än mig
H*n har inte skrivit avsändare, samt satt 11 kr i porto i auktionen, självklart kom det en räkning, på 11 kr till i porto samt 10 kr straffavgift. Bryr mig egentligen inte, men det är en ren principsak. Det är portot i auktionen som ska gälla, om hon skrivit avsändare, så hade hon fått denna räkningen ju!!! Mailade ett syrligt mail inatt om att jag iaf emotser hennes betalning på straffavgiften snarast. Har ännu inte fått nåt svar, ska nog tusan hålla mig ifrån dens auktioner, faktiskt!
Babyshop mailade att de ska ta bort deras bonussystem, så om ni har poäng där brinner de inne om man inte använder dom nu.
Gick in där, hade 52 poäng, men hittade inte nåt jag ville/måste ha