Inlägg från: Blond tjej |Visa alla inlägg
  • Blond tjej
    Lukasq skrev 2025-05-25 23:05:14 följande:
    Vad var det för smaskigt mail?
    Det var inget smaskigt mejl 
    Lukasq skrev 2025-05-25 23:10:32 följande:
    Vad spelar det för roll om ho är tvåbarnsmor? 
    Jag är inte intresserad av att träffa andra killar punkt slut  
     
  • Blond tjej
    Mayjel skrev 2025-05-27 21:55:17 följande:
    Missetissen Katt Finaste sällskapet man kan komma hem till. 

    Hälsade också på några katter förut. Har en ny misse på min gård just nu. En gråbrun Maine Coon-hane.

    Jösses vilken bastant varelse han är. Man skulle nästan kunna tro att det är ett lodjur som kommer löpandes mot en när man kallar på honom. Magnifik storlek och ett lika stort hjärta har han. Den snällaste katt jag mött hittills faktiskt. 
    Katten är det bästa husdjuret man kan ha och dessutom är ju katter jätte söta.
    Main coon är bastanta och fina katter🐈

  • Blond tjej
    Mayjel skrev 2025-05-28 23:13:09 följande:
    Ja, och även tunga som bara den. Fick bära ut honom en gång när han smet in bakom en i uppgången och vägrade gå ut igen, den buskatten.
    Blond tjej skrev 2025-05-28 20:33:25 följande:

    Tvättade tassarna  


    Dina tassar eller missens? Solig

    Satt barnvakt åt systerns yngste pojk och bjöd på en mjuk och saftig banan och romkaka, inköpt på Berzelii café i Göteborgs innerstad. Bara ett tips till dig Eurydike, det var ju tänkt att vi skulle besöka detta café i juni Skrattande Kladdkakan var också to die for. Väldigt god och krämig. 
    Dom väger ju mer än en bebis.
    Mina egna tassar 🐾
    Nandez skrev 2025-05-28 23:43:50 följande:
    Gillar Main coon, vi funderade på att köpa en Main coon för länge sedan men det blev en aby i ställetGlad

    Katter är underbara varelser🐈 Ett hem utan katt är så tomt
      

    Bästa husdjuret 🐈
Svar på tråden Lektråd- Vad gjorde Du ????