• Sat 21 Jan 16:52
    1841111 visningar
    47349 svar
    47349
    1841111

    HAR DU...?

    Ja och tyckte tyvärr inte om det

    Har du sett midnattssolen?

  • Mon 23 Jan 22:10

    Ja

    Har du varit i ett badrum med heltäckningmatta?

  • Wed 25 Jan 17:02

    Ja

    Har du haft total dimma ute idag?

  • Sat 28 Jan 19:02

    Ja, förhållandevis mycket stort 

    Har du redan planer för påsken?

  • Tue 31 Jan 20:43

    Ja, 4

    Har du besökt Kalmar slott?

  • Thu 2 Feb 12:23

    Ja

    Har du kort stubin?

  • Sat 4 Feb 15:00

    Nej, väldigt långt

    Har du jättekallt ute idag?

  • Sun 5 Feb 14:18

    Nej

    Har du haft två-siffriga minusgrader på sistone?

  • Mon 6 Feb 18:19

    Ja

    Har du ätit flera semlor i år?

  • Wed 8 Feb 22:01

    Ja

    Har du vanligt brevpapper hemma?