• sugröret

    Ni som använde rosenrot och +.ade!

    Rontgensyrran: Vet du ungefär vilken tid som är bäst att äta dom på? :)

    Håller tummarna för att du lyckas plussa :)

  • sugröret
    rontgensyrran skrev 2010-04-25 14:25:14 följande:
    Jag tog innan en på morgon och en på em. Men den på em fick jag skippa, då jag fick svårt att lägga mig på kvällen och sov oroligt.Men jag tror personligen på att man ska äta dem starka och sprida ut det under dagen. Tack för tumhållningen :)
    Men då tar jag bara en om dagen jag också då..i värsta fall får jag köra en månad till fast med dubbla ;)

    Hur vet jag om jag fått dom starka eller svaga?

    Gud,jag känner mig verkligen dum i det här forumet,frågar massa skumma saker hela tiden :P
  • sugröret
    Juliii86 skrev 2010-04-25 16:26:24 följande:
     Det undrar jag också hur man vet vilken som är stark eller svaga..Hehe nej det ska du inte behöva känna Det är bara fråga som kan vi alla hjälpas åt!
    Tack
  • sugröret
    rontgensyrran skrev 2010-04-25 16:32:24 följande:
    De från apoteket artic root är starka vad jag vet. Sen har jag inte aktivt kollat runt på andra ställen.
    Okej..tack för ditt svar
  • sugröret

    Jag har tagit RR nu i kanske en vecka. Är otroligt trött!! Hela tiden..skit jobbigt.
    Har inte käkat dom på bestämda tider,utan det har blitt när jag kommit ihåg dom. Sen vissa dagar vart det 2 och en missade jag :S Det var därför bland annat som jag slutade med pillrena för 2 år sen,för att jag aldrig kom ihåg dom :P

  • sugröret
    Marie07 skrev 2010-05-02 16:52:25 följande:
    Bidrottninggelé
    Aha..så det ska man också köpa nu :P
  • sugröret
    rontgensyrran skrev 2010-05-03 10:13:36 följande:
    2 stycken sen gick jag ner till en om dagen då jag fick svårt att soman.
    Okej..jag har käkat dom i ca 10 dagar och blir bara tröttare och tröttare :S Kan knappt hålla ögona öppna vissa stunder. Kan det vara någon bieffekt eller går det över sen? Jag tar bara en om dagen
Svar på tråden Ni som använde rosenrot och +.ade!