Det där med att hålla reda på vad alla skrivit och vilja kommentera håller jag med om att deta kan vara lite knivigt ibland. Jag läser allt, men orkar inte alltid kommentera allt. Jag tycker FL är lite irriterande för om man skriver ett inlägg och inte postar det för man vill skria mer och byter till nästa sida så försvinner det man skrivit i inlägget. Så jag har börjat skriva mitt inlägg, kopiera texten, gå vidare till nästa sida, klistra in texten, fylla på med mer text, osv alla sidor, lite jobbigt , men min enda lösning :) Kanske ska lägga förslag till FL att texten i inlägget ska ligga kvar om man bläddrar, eller går det redan fast jag missat hur??
Ceke: Du har ju inte mellanblödningar hela cykeln... Det känns snarare som att det är kopplat till din cykel/hormoner eller något liknande, eller endomitrios som du själv misstänker, än att det skulle vara cancer. Och om P-ringen kunde minska blödningarna desutom. Tror inte det hade funkat vid cancer.. Inte oroa dig för det nu, kramis!
Emily, gillar din lilla fotnot, Life is a journey, not a destination!
Millan: du behöver abslot inte vara orolig att flytten kan orsaka missfall. Tror att du vet det själv också, men förstår din oro till hundra procent ändå. Även om jag rationellt vet att min tillfälliga slemhosta inte kan påverka något, så kommer ändå tankarna om det när jag hostar. Nu hoppas vi på plus för dig i veckan!!
Jojjo och Polarlantis: spännande värre, håller tummar och tår. Och annars har du ju dubbel chans i mars Jojjo!!