Inlägg från: Anonym (Anna) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Anna)

    Lånar ut min fru ikväll!

    Anonym (Mia) skrev 2013-07-23 09:09:13 följande:

    Svåra är att hitta en som funkar på ALLA plan. Jag har verkligen haft tur. Vi funkar ihop på alla plan och jag kan få leva ut min sexualitet utan gränser med honom. Släpper honom aldrig.
    Jag har så svårt att förstå (utan att egentligen fördöma) hur ni tänker ni som gillar sånt här. Jag skulle bli oerhört sårad om min man skulle vilja låna ut mig till en annan man. Det skulle betyda ett omedelbart slut på vår relation om han föreslog det. Jag skulle förkomligt tappa min tillit och mitt förtroende för honom.
    Blotta tanken att han skulle vilja dela mig, låna ut mig, är som en kniv i hjärtat.

    Jag hoppas verkligen att du gör det här för din egen skull.
  • Anonym (Anna)
    Anonym (Mia) skrev 2013-07-26 04:17:01 följande:

    Jag får njuta av singellivets fördelar samtidigt som jag har tryggheten i en relation. Jag får utan restriktioner leva ut mina fantasier. Tja vad tror du?
    Jag hoppas du inte tog illa upp, jag menar som sagt inte att fördöma. Har bara så svårt att förstå just detta. Have fun! Skål
Svar på tråden Lånar ut min fru ikväll!