jag blev kallad en sjukt äcklg männska precis
johannessssss skrev 2014-07-03 22:04:02 följande:
ännu mer mobbning. o folk på detta forum säger att jag inbillar mig att folk inte mobbar mig.tydligen förtjänar jag det för att jag gnäller o berättar sanning om enga erfaranhet med det andra könet.
tydligen är jag äcklig för att jag är...jag vet inte. kan du berrätta varför jag är äcklig?
Däremot förstår jag inte varför du tar det så personligt. Jag kan lova dig att världen inte är emot dig. Om du läser andra inlägg så kommer du att märka att andra också blir kallade för saker.
Detta är ett öppet forum där folk kan gömma sig bakom anonyma nick, då kan det bli så att vissa beter sig illa. Du verkar må dåligt av att skriva här så jag förslår att du tar en paus från själva skrivandet och bara läser utan att delta.
Jag kan också lova dig att det inte blir bättre av att göra sig själv till ett självömkande offer. Sträck på dig och var stolt istället. Låt allt rinna av dig. Det är nämligen det värsta sättet att slå tillbaka på - med likgiltighet.