Inlägg från: Anonym (A) |Visa alla inlägg
  • Anonym (A)

    Splittrad

    Givetvis ska du bryta direkt! Varför behöver du ens fråga detta? Det är JÄVLIGT FEL att vara otrogen och det är nägot som enbart patetiska, narcissistiska, psykopatiska människor som bara bryr sig om sig själva gör. Ingen normal människa skulle medvetet gå bakom ryggen på och djupt såra någon på det sättet.

    För övrigt, fyfan vad patetiskt. Fjortis, du sa det djälv. Du tänker krossa både din partner och dina barn, ja totalt förstöra din familj, för en jävla främling som fick det att pirra lite i magen. Hör du inte hur absurt det låter? Och självklart har ni kul och har saker att snacka om - ni är främlingar och allt är nytt. Skulle du bli tillsammans med honom i framtiden (vilket du inte ens vet om han vill) så kan jag lova dig att du efter x antal månader eller år skulle tappa intresset för honom också (för uppenbart är det sån du är) och hela grejen skulle upprepa sig.

    Stanna med din familj eller gör slut och förbli singel för resten av ditt liv, för du har bevisat dig inkapabel att ha en riktig relation och en familj. Genom att du förblir singel så slipper fler människor bli förstörda av dig och du kan slampa runt hur mycket du vill.

Svar på tråden Splittrad