Inlägg från: Anonym (dd) |Visa alla inlägg
  • Anonym (dd)

    Skambud på barnvagnar, varför??!

    För att det går. Nu skulle jag inte bry mej om några hundralappar på en barnvagn men har definitivt lagt skambud på div fordon som faktiskt har gått hem. Snabb affär, snabb hämtning, direkt betalning utan massa konstiga frågor är uppenbarligen värt endel.

  • Anonym (dd)
    Russianwoman23 skrev 2019-07-18 21:28:27 följande:

    För de som är desperata nog att få det sålt bara ja. Några hundralappar hit och dit är många bäckar små. Om man är intresserad av att göra affärer där man gör en förlust så visst, men så dum är inte jag iallafall att jag släpper saker super billigt bara för att andra ska göra en vinst :) rätt köpare dyker upp om man har is i magen


    Menade att jag inte hade orkat pruta med "några hundralappar".

    Absolut, självklart kommer rätt köpare så småningom. Var bara en synvinkel från en prutare, oftast funkar det inte men förvånansvärt ofta ändå.
Svar på tråden Skambud på barnvagnar, varför??!