Inlägg från: lazina80 |Visa alla inlägg
  • lazina80

    BF september 2025

    Hej! så kul!
    Jag hänger på här. 


    Är 39, två barn sen innan 8 & 14 år & har försökt få till en sladdis nu några månader, men nu äntligen!
    är i vecka 5 och BF 25 sep.
    Känner typ inte mycket alls.. eller endast typ tunga bröst och svag molande värk. 


    Hur mår ni alla? 

  • lazina80
    Biffemmi skrev 2025-01-20 19:17:51 följande:

    Hallå!


    Jag plussade för ett tag sedan och  lyckades på första ägglossningen efter amningsavslut, så bf är inte riktigt fastställt men jag gissar runt 14 september.
    Det blir mitt femte barn 🤗 finns det en mindre sluten fb grupp? Jag blir gärna inbjuden i en sån, jag är inte så förtjust i de större grupperna


    Oh! Vill jag också veta! FB alltså..
  • lazina80
    Biffemmi skrev 2025-01-20 19:35:29 följande:

    Jag är såå oteknisk så jag vet inte hur man gör för att liksom tagga ditt svar lazina80 😍 men om du går tillbaka och tittar på tidigare sidor så är det en sanso som skrivit att man kan skriva till henne för att få länk till fb gruppen!


    Tack snälla! Du trycker på prickarna i hörnet på mitt inlägg och sen citera : )
  • lazina80

    Kan någon bjuda in mig direkt från Facebook gruppen?
    funkar inte med länken jag fått:/ 
    skriv privat så skriver jag namn och stad så kanske någon kan hjälpa : )

  • lazina80

    Kan ingen hjälpa mig komma in i FB-gruppen? Jag kommer bara till min egen sida när jag använder länken.
    Tacksam för hjälp!

Svar på tråden BF september 2025