Anonym (Jag) skrev 2025-05-16 13:03:46 följande:
Jo fast om han faktiskt är bög och blir äcklad på riktigt ska han ju inte behöva känna sig tvingad att ha sex eller göra andra saker.. Säger inte att TS tvingar honom alltså, det verkar hon inte göra. Men jag tror absolut det bästa är att göra slut om sexet verkligen inte funkar utan att någon av dom behöver göra sånt som de mår dåligt av.
Sen tycker jag att , bög eller inte så hade han kunnat säga det på ett bättre sätt att han inte vill, han hade inte behövt kalla det äckligt.
Naturligtvis skall inte vara tvingad till det, men man kanske skall komma ut ur garderoben istället och inte lura nån stackars tjej. Men samtidigt går ju avsugningar bra av en tjej så det håller inte att denne skulle vara bög. Men (m) som jag svarade på verkar inte ha alla hästar hemma och man är väl lite "smygbög" om man inte uppskattar en normal fitta.