vart kan jag sälja mina trosor?
ja som frågan lyder
ja som frågan lyder
*rotar i tvättkorgen*
på typ kupan, röda korset etc...då kanske pengarna kommer till behövande...
antikrunda var bra ha ha ha ha
seriös gå på sex sidor dem det finns chatt o anslagtavla där kan du annonsera
Varför inte testa och lägga upp en annons här på FL de kanske säljer som smör
*Asg* Visste väl att jag förr eller senare skulle få nytta av mina sunkiga graviditetsstinna underbrallor! Where do I sign up?
btw tror ni det är någon större efterfråga på beggade kalsonger
Mamsie:
*rotar i tvättkorgen*
Hittade du något Mamsie?
Har fan inte skrattat så mycket sen ... ja det minns jag inte ens!
Mamsie -I just love you!
och TS- lycka till!
hehe jag har blivit erbjuden 500 för ett par trosor Finns många killar som vill köpa sånnt..både trosor och strumpbyxor.
hej..jag blev erbjuden 1000 kronor om jag kissade i mina trosor och han fick komma och hämta dom på offentlig plats..klasrt jag gör de!
har du f-skattesedel ts?
näe
Fanns nån för ett tag sen som tipsade om denna sida
http://www.kontaktsidan.com/
undra om någon vill köpa de trosor som de "råkats" hamna en brunrand i, jag menar om man får 1000:- för ett par nerkissade så borde man ju få det dubbla för de andra.... =)))
Verkar som om kontaktsidan är stället du ska titta på... Men ärligt talat, tycker du inte att det är äckligt? Ett antal av karlarna begär ju dessutom personlig kontakt eller bild med trosorna? Vill du verkligen att de ska sitta och tänka på dig när de runkar?
Okej om du köper ett billigt gäng på hm, låter dem ligga i tvättkorgen ett tag för att de inte ska verka nya, och sedan skickar dem, men går du verkligen omkring i dem och skickar dem till män som sitter och sniffar på dem medan de drar i kotten? Urk.
Jag skulle vilja sälja.
Men jag är rädd att min anonymitet skulle kunna bli röjd!!
Varför fejka förresten? Använd trosorna på riktigt om du ska sälja!! Skulle du själv vilja bli lurad när du köper något???
Jag tycker själv att mina trosor luktar gott så det är ju inte så konstigt att karlar tycker det!