Åkpåse på Gekås i Ullared???
Finns det åkpåsar i ullared, vad kostar de i så fall och är de bra?
Finns det åkpåsar i ullared, vad kostar de i så fall och är de bra?
Jag har för mig att jaghar sett såna i ullared, men kommer inte ihåg vad de kostade. De var billigare än andra i alla fall.
179 tror jag den kostade. Har underdelen som sittdyna.
Tror inte att den är överdrivet varm men med flera filtar eller vinteroverall är det tänkt att vår dotter ska kunna sova ute i den hela vintern.
Dn vi har kostar 199 kr och är väldigt varm! Vi har en svartcoh jag har heller inte sett någon annan färg. Däremot hade de fått in en ny modell, så de har två. Vet dock inget om den. Men den som vi har är toppen
Okej låter bra.....då väntar vi köpa tills vi ska till ullared då. Tack för hjälpen!
vi har en fleecefodrad svart, kostade 199 och är jättefin. finns mörkblå också. den har dragkedja på mitten.
det finns en modell till med tygfoder och dragkejda runt om, också blå eller svart, vet inte priset.
Den vi köpte där i somras är också svart men kostade 149:- Den är inte fleecefodrad utan har vanligt fleecefoder. Nöjd med den hittills.