Köpa parfym på nätet ?
Någon som kan tipsa om nån sida på nätet där man kan köpa kända parfymer ?
Hittar ju några när jag "googlar" men vet inte om de är seriösa, äkta vara. Hur det funkar med leveranser o.s.v.
Alla tips är välkomna
Någon som kan tipsa om nån sida på nätet där man kan köpa kända parfymer ?
Hittar ju några när jag "googlar" men vet inte om de är seriösa, äkta vara. Hur det funkar med leveranser o.s.v.
Alla tips är välkomna
Hej!
www.parfym.se
Seriös och äkta!
Tack.
Nån som använder "polo Sport woman"? Doftar den gott ?
Eller "Love at first sight" (JLO) ?
Eller tips på nån annan ?
Har snöat in lite på Hugo Boss och Samba, men man har säkert missat nåt..
Jag köper nästan all min kosmetika på Strawberrynet.com, stort utbud riktigt bra priser och de betalar tillbaka det som tullen ev. tar i avgift.
De har äkta varor, nya i förpackningen. Jag har beställt från dem massor av gånger och alltid blivit nöjd. Nu har de dock tillfälligt slutat sälja parfymer (inte smink) eftersom reglerna när det gäller vätskor på flyg blivit så stränga.
Här är lite fler sidor som jag vet är serriösa
http://www.beauty4net.se/
http://www.beautystore.se/
http://www.beautyfrog.se/
http://www.beautyplanet.se/
www.fragrancedirect.co.uk/
Ingen tull och ganska billig frakt!
Massor av parfymer!
Strawberrynet har riktiga varor! Har handlat därifrån mååånga gånger, mest hudvård (Clinique) och lite smink (Lancôme). De skickar alltid fraktfritt och man får rabatt om man handlar mer än 3 produkter per gång + Loyaltie bonus d v s mer rabatt för varje gång man handlar.
Det märks på förpackningar och innehåll. Jag köper mina produkter på hemmaplan eller tax free ibland också och att det är samma saker går inte att ta miste på.