H&M Clubdag. Fick inte mina 10 % på beställningen.
Har gjort en klädbeställning på morgon, tänkte passa på när det var rabatt på allt idag. Men när jag sen skickat i väg allt ser jag att det inte har dragits några 10% alls.
Blir så sur, har mailat dom men inte fått nåt svar än. Visst 10 % är kanske inte mycket men beställer man för drygt 2000 kr så blir det ju lite iallafall.
Om det är någon fler som beställer kläder där i dag så kolla att ni får er rabatt. Känns lite som dom lurar en.
Ska bli intressant och se om dom svara mig. Mailade dom igår för att kolla om rabatten även gällde rea varor och då svarade dom på en gång nästan, men nu har jag inte hört nåt än.
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2007-04-20 20:52:54:
Dom hade visst haft ett datafel på morgonen/förmiddagen, men när jag pratade med tjejen i kundtjänst så hade dom fixat det så allt skulle funka utan problem.
Hon ändrade i min beställning så jag fick min rabatt.