Sug Av mig!
Min kille vill helst av allt bli avsugen... Jag gillar det ibland... Men så slår tanken mig... Varför går inte ha ner på mig? Jag har frågat honom o han säger att han inte gillar det men kan göra det för min skull.. *vad är det?* själva svaret vill man ju inte ha men jag kan förstå honom till viss del.
Men hur fasiken kan han vilja o nästan önska att jag sög av honom mera? Jag har klätt ut mig i sjuksköterske kläder, köpt dildos, låtit honom ta mig bakifrån.. jag har försökt göra mig till hela jävla tiden! Och han önskar att jag sög av honom??????
Han slickar inte mig "gillar iofs inte att bli slickad men det är ju principen".
Han bjuder inte på sig själv. När klädde han upp sig senast för mig o gjorde nå romantiskt? Han tror nu att om han tar en dildo o stryker den på min mutta att jag ska bli nöjd.. FAN!
JAG SKA STREJKA SKITEN UR HONOM!!!!! NU HAR JAG GJORT MITT VILL HAN HA MIG SÅ FÅR HAN GÖRA NÅGOT SOM LOCKAR MIG!
Låter jag för sträng eller förstår ni mig? Killar Kan ni förstå mig att jag blir less på att försöka?