Visa era tatueringar som har med barnen att göra.Namn,stjärntecken!!
Jag vill tatuera nått som har med mina barn att göra. Jag vet inte vad eller var. Behöver tips från er. Visa gärna. Tror det lutar åt att skriva deras namn.
Jag vill tatuera nått som har med mina barn att göra. Jag vet inte vad eller var. Behöver tips från er. Visa gärna. Tror det lutar åt att skriva deras namn.
www.familjeliv.se/hem/majsan70/galleri.php
länkar till min gaddning. ( tror jag)
Fint. Är bokstäverna gjorde på handleden?
Bild finns i mitt galleri!!
Åh, en vacker dag ska jag ta mod till mig och beställa tid för en tattuering. Noahs namn ska få pryda mig, vart vet jag inte än..
Jag funderar på att be någon rita något fint med dotterns namn, födelsedag, stjärntecken (fisk) och kinesiskt stjärntecken (tror hon är råtta men jag menar den kinesiska symbolen).
Om jag vågar blir det i nacken men annars blir det vänster överarm (den är fortfarande fri).
Bilder finns i mitt galleri. Kika gärna.
Har sonens namn på baksidan av vaden.Den ska byggas på med hans stjärntecken och lite annat.Tanken är att det ska gå runt hela vaden.Finns bild i mitt galleri
hej. gå gärna in i mitt bildgalleri å kolla. hennes namn står på höger handled. *
Finns i mitt galleri
Så fina. längtar tills jag själv får en. Puffar för fler bilder.....