• Anonym

    Sex i duschen - vilken ställnng?

    Vilken ställning är lämpligast att ha när man har sex i duschen?

  • Svar på tråden Sex i duschen - vilken ställnng?
  • Anonym

    doggy fast du står.. kan man sitta på badkarskanten så kan killen sitta där och du sitter gränsle över honom

  • Andreas tjej

    Testa skottkärran eller romerska bågen men se upp så du inte halkar.

  • Andreas tjej

    Hur går det? Hittar ni rätt?

  • steqve

    rida går ju med...men det kan bli duktigt trångt

    Läs annars en kama-sutra bok. Där brukar det finnas ställningar med gymnastiska inslag som gör att båda viker ihop sig till ingenting.

  • Anonym

    Bakifrån är enklast. Har upp ena foten på ena badkarskanten och så är det bara att köra på. Jag brukar dessutom samtidigt ha duschmunstycket mot klitoris och kommer därför på nolltid. Prova!!!!

  • shellstr

    stående bakifrån är typ det enda som funkar i en liten dush!

  • Anonym

    Tack, tack
    Idag lär vi få prova oss fram då vi har båda barnen hemma och duschen blir våran sex-plats tills sonen åker iväg igen

  • Anonym

    Är man lite vigare och inte har en jättelång man så kan man lägga upp ena benet på hans axel och stå mittemot varandra, det är mysigt för då kan man kyssas och kramas, men man får akta sig för att halka.. och lite träningsvärk får man kanske tåla dagen efetr, hehe

Svar på tråden Sex i duschen - vilken ställnng?