hur stor är en normal kuk
min snopp är 13-14 cm i stond o 10-12 cm i omkrets är det en normal storlek
min snopp är 13-14 cm i stond o 10-12 cm i omkrets är det en normal storlek
"normalt"..... vad är normalt? vad spelar det för roll vad normalt är?
Din kuk är den enda du har oavsett vad som är normalt eller inte, använd DEN när du knullar och skit i andras.
Låter normal, men det är ju med kvinnliga objektiva mått. Finns större, finns mindre. Oftast är skillnaden inte så stor som ni tror. När det väl kommer till stånd är det viktigaste att den är hård. Skillnaden på paketet i ouppackat tillstånd kan däremot vara stor. Ett stort paket i mjukt tillstånd, kan visa sig vara just ett ganska mycket paket, medans ett mindre kan växa inför uppgiften och bli jämförbar i storlek när det väl gäller.
Min kille ha 21cm lång o 16cm i omkrets i ståndläge.. Va för nåt år sen om ja inte minns helt fel.. Älskar stora kukar..
Fullt normalt. Med de måtten ligger du, liksom ca 85 % av alla män, på den statistiska normalfördelningskurvans medelplatå.
Aj. Med en så lång skulle min kille stöta i tappen varje gång.. Hua.
TS den låter alldeles normal.
medel i sverige varigerar från ålder men 14-15 centimetar lång och 12 i omkrets är meddel vilket betyder att nästan alla är så men sen e ju formen oftast olika vilket gör att det ser olika utt unte måten..min är 19lång och 14 i omkrätts något över medel men stoleken kan ändras med åldern som sakt
haha...AJJE faen..in i muffen ut ur örat!
haha..hur slapp muff har du egentligen.Kniiipövningar min vän, kniiipövningar. ;oDD
eller är det där du förvarar coca colan?? (2 liters of course)
Den låter helt normal. Det som kanske kan påverka är hur stor/liten mus tjejen har. Träffar du en tjej med stor eller otränad mus så krävs det kanske större saker.
Min sambos är 13 cm när ha har stånd, och den är alldeles helt och hållet PERFEKT för mig :) Jag älskar honom som han är och jag älskar alla delar av honom!
Det är inte storleken som är avgörande, det är ju hur den används ;)
Mitt ex hade 18-19 cm lång och mycket grövre... men sexet var inte bättre för det! (teknik saknades)
Tycker inte att TS verkar vara för liten verkar ganska normal
huvudsaken är väl att killen vet hur han ska använda den på bästa sätt för att ge njutning både till tjejen o sig själv??!!
Klarar han det så spelar väl inte storleken så stor roll igentligen??
Själv föredrar jag en k-k som inte är super lång men har grovleken i stället. min sambo har perfekt för mig den e kring 16.5cm lång i stånd o relativt grov o för mig funkar den ypperligt
Min förra hade en grövre variant, inte så lång då men tjock. Och sexet var OK men stort inte mer. Och det räckte i många år.
Nuvarande har ca 13-14 cm och ca 11-12 runtom i stånd - men sexet är MYCKET bättre. För att han är känsligare, har inte bråttom, kommer inte för fort. Och förståss, jag har lärt mig njuta av sex på ett helt annat sätt, fått andra erfarenheter med andra partners däremellan.
Jag saknar då inte den första k*ken, lika lite som jag saknar bäraren. Vill inte ha någon annan sexpartner. Men jag har märkt att jag måste jobba lite med knipmusklerna för jag vill INTE bli slapp därnere.. Viktigt både för hälsan och för sexlivet.