• naozmi

    minsta barnvagnen på marknaden?

    vilken är den minsa barnvagnen på marknaden?

    alla tips motages taksamt! :D

    mvh

  • Svar på tråden minsta barnvagnen på marknaden?
  • Veladis

    Varför vill du ha en liten vagn? Den växer de ju bara ur på en gång?

  • lillaemme

    liggvagn eller sittvagn?! ja har en kronan, å ja tycker inte att den är så stor...:)

  • naozmi

    jo för att den ska få plats i en saab kombi med dubbelbur i bakluckan med hundar... just första vagnen ser så klumpig och stor ut, tänkte om de fanns nån lite plutt vagn..

  • BabyJay

    En bugaboo!!


    Mamma till Freja, född 080706
  • Blue Bear

    Vi har Maxi Cosi Mura.. Inte så liten och lätt.. men när man han fällt ner den så kan man ställa den upp tack vore att den har lite annorlunda nedfällning.. då blir den smal på bredden men tar plats på höjde.. Jag hoppas du fattar vad jag menar


    ♥♥♥Adi 080626 - alldeles underbar!♥♥♥ thebluebear.bilddagboken.se
  • skorpiona

    Vår Teutonia Fun blir liten hopfälld, och är väl en av de mindre som finns men ändå är rymlig uppfälld tycker jag... Men det finns säkert mindre! Fråga i butiken, de har ju koll på sånt!

  • jenn79

    Nya brio sing blir liten och platt


    Dotter 051211 och Son 080428
  • Stintje

    Vi har en Casual Play S4 & är supernöjda! Snygg, lätt,görsmidig att köra men det fiffigaste med den är att liggdelen även är babyskydd så då är det ju bara själva schassit man fäller ihop & lägger i bagagen

Svar på tråden minsta barnvagnen på marknaden?