Den ligger på Mintensgatan 5 (Olskroken). Nä, vad jag vet så har hon ingen hemsida. Det har varit lite si och så med besöken nu under sommaren då det varit semester... men jag går 1 gång i veckan eller 1 gång varannan vecka.
Första gången kostar det 625 kr sedan 500 kr/gång. Första besöket tar 1,5 timma därefter tar dem ca 1 timma. Man får lite hemläxa också, hon tejpar fast små kulor i örat varje gång man är där (som man ska ha i 6 dgr) och som man ska klämma på ett antal ggr per dag.
Nix, jag vet inget om hennes utbildning. (Jag läste om henne här få FL för väääldigt längesen, någon som gått hos henne).
(Jag hade enl henne inte så stora "fel" så jag hoppas att hon fixar till dom nu. Hon hade dessutom någon örtmedicin som tydligen skulle passa mig ganska perfekt så den var jag ju inte sen att köpa).