Vad ska jag göra med min klängiga man
Min man är så förtvivlat ömhetstörstande. Så fort jag går förbi så ska han ha en kram.
Så fort han är i närheten så kommer det en hand, på rumpan, i urringningen eller på brösten.
När vi går i trappen så går han alltid bakom mig och kladdar på min rumpa.
Jag har börjat sova i t-shirt, för jag hinner inte ens ner under täcker förrän hans hand är där och gräver och jag vill bara linda in mig hel i täcket för att få han min kropp i fred nån gång.
Minst 50 ggr varje kväll säger han att jag är vacker.
Jag vet att detta låter som en dröm får många som läser,men för mig känns det bara stressande. Jag orkar inte med denna bekräftelse och detta tafsande precis hela tiden.
Jag älskar honom, men håller på att få psykbryt.
Vad ska jag göra och säga för att få honom att förstå att jag inte orkar hela tiden, att jag vill prata om annat än hans kärlek till mig, att jag vill göra annat med honom är bara kramas,älska, smekas hela tiden
Jag vill att han ska se mig som en MÄNNISKA också, inte bara som en kvinna att sätta på. Ibland känns det lite respektlöst att han bryr sig så lite om att få respons tillbaka. Ju mer han pushar, desto mindre lust får jag.
Vågar snart inte ens krama honom tillbaka för det slutar aldrig med bara en kram, utan det ska alltid vara en LÅNG kram, eller flera, eller kyssar långt ner i halsen, och helst sex varje gång vi nuddar varann.
Vad ska jag säga för att inte såra honom?