• Valkyria84

    abtronic x2. Någon som provat den? Resultat?

    Hallå där!!

    Någon som testat abtronic x2 eller vet nån som gjort det?
    Fungerade den som de utlovar på reklamen??


    (¯`°?.¸ ღ♥ LOKE 080907 ♥ FREJ 091102♥ღ ¸.?°´¯)
  • Svar på tråden abtronic x2. Någon som provat den? Resultat?
  • Valkyria84

    någon???


    (¯`°?.¸ ღ♥ LOKE 080907 ♥ FREJ 091102♥ღ ¸.?°´¯)
  • Valkyria84

    tralalalala....


    (¯`°?.¸ ღ♥ LOKE 080907 ♥ FREJ 091102♥ღ ¸.?°´¯)
  • Aimie

    Säger det samma...hade varit kul å höra om den funkar...må tänka mig att den gör det om man tränar samtidigt...

    Ingen som har prövat?!

  • Valkyria84

    Jag önskar att den skulle funka vore skit kul isf!!!
    men man vill kolla runt lite innan man köper en!!


    (¯`°?.¸ ღ♥ LOKE 080907 ♥ FREJ 091102♥ღ ¸.?°´¯)
  • Aimie
    Valkyria84 skrev 2010-03-02 09:15:42 följande:
    Jag önskar att den skulle funka vore skit kul isf!!! men man vill kolla runt lite innan man köper en!!
    Ja EXAKT! Men som sagt ja tror att den funkar men bara om man tränar samtidigt... inte om man bara sitter i en soffa å tittar på tv MEN det hade varit trevligt å få höra om nån har sett resultat..
    ~2010 SKA bli vårt år~
  • Valkyria84

    Ja man lär nog inta bara sitta o dega o ha de på man måste nog röra lite på sig o äta "rätt" De är väl typ ett hjälpmedel för magen att bli i bättre form!
    Men säger de inte att den gör ca 400 sit ups på en minut?! Helt sjukt bra om den fungerar! hihi


    (¯`°?.¸ ღ♥ LOKE 080907 ♥ FREJ 091102♥ღ ¸.?°´¯)
  • Aimie
    Valkyria84 skrev 2010-03-02 19:30:59 följande:
    Ja man lär nog inta bara sitta o dega o ha de på man måste nog röra lite på sig o äta "rätt" De är väl typ ett hjälpmedel för magen att bli i bättre form! Men säger de inte att den gör ca 400 sit ups på en minut?! Helt sjukt bra om den fungerar! hihi
    Ja verkligen MEN det verkar inte finnas fler än vi två som vill ha ett svar på om den verkligen fungerar?!  Ja har tänkt ett antal ggr att köpa denna men som du frågar efter -funkar den??? Hallå??? Ingen alls som har testat den???
  • Valkyria84

    Ja hallå därute vakna nu!! hihi


    (¯`°?.¸ ღ♥ LOKE 080907 ♥ FREJ 091102♥ღ ¸.?°´¯)
  • Vattenpistool

    jag undrar också det, hade faktiskt den andra förr, och den fungerade helt ok! men då tränade jag ju också en del på gruppträningar, nu har jag faktiskt beställt den där abtronic x2, på ett sätt tror jag den funkar eftersom den tidigare funkar.

    let's see!

  • Valkyria84

    får se vad du får för resultat då!! spännande!!!


    (¯`°?.¸ ღ♥ LOKE 080907 ♥ FREJ 091102♥ღ ¸.?°´¯)
  • Micke54

    Givetvis fungerar den inte som reklamen lovar. Magrutor är något du får av att träna tungt samt ha lågt kroppsfett. Abtronic gör inget av detta. 


    Personerna som marknadsför dessa produkter är ju fitness-profiler som tränar stenhårt antagligen minst varje dag. Dom sköter sin kost exemplariskt sen deffar dom hårt för att få muskelkonturerna synliga.
    Skulle även kunna sätta en slant på att dom flesta av dom även dopar sig. 
    Det den gör är väl att skapa ett obehag av elstötar i magen så att du antagligen använder den ett par ggr sen ligger den i förrådet och skräpar. 
  • jfsebastian

    Jag köpte en snikvariant på Clas Olsson, och den gav mig tajt mage efter bara några veckor.
    Jag körde kanske två månader och den gav faktiskt bra resultat.

    En märklig, men inte alls otrevlig bi-effekt, var att jag fick starkare orgasmer.
    Jag är man och 40+.

    Helskumt.

    Ja inte att jag är man och 40+, utan det där med orgasmerna.

  • bubbel

    Tjena!
    Gubben min har köpt en, och jag harprovat den ett par kvällar... vet inte om det är önsketänkande men jag tycker nog att det redan visat LIIIITE resultat!!

    Men jag undrar, vad använder ni andra för gel till den?

  • Anniebjornberg

    Jag använder min å de går super bra man får ordentligt med träningsverk i magen dagen efter bara men jag tränar samtidigt går promenader som jag har på mig den ! De funkar !!!

Svar på tråden abtronic x2. Någon som provat den? Resultat?