knipkulor
Funderar på att skaffa "knipkulor". De ska ju vara bra träning för underlivet och kanske en kul leksak? Någon som har använt knipkulor? Är det värt att skaffa? Gör de något gott?
Funderar på att skaffa "knipkulor". De ska ju vara bra träning för underlivet och kanske en kul leksak? Någon som har använt knipkulor? Är det värt att skaffa? Gör de något gott?
Finns små och stora. jag valde stora i början eftersom hon i affären sa att de små lätt åker ut av sig själv om man inte är tränad. iaf om man har fått barn.
Har sett att det finns sådana som vibrerar. Kanske kan vara värt att prova?
Jag har knipkulor. Jag kan knipa utan också, men poängen med mina är att det är små kulor i de stora som gör att de liksom känns när man rör sig. Jättebra när man städar, diskar eller på annat sätt rör sig för då går man och kniper utan att förstå det.
Jag har märkt skillnad, förut när jag satte in fingret var det liksom ett stort hål där, nu är det tight där nere. Men det gäller att göra det varje dag, och inte bara nångång då och då..för då hjälper det inte. jag kände stor skillnad efter 1 månad redan. men jag kniper bäst utan kulor när jag ligger i sängen.
Det finns "knipkulor" som man kan ha i sig vid samlag. Dom kallas mest för Geishakulor. De flesta knipkulor vibrerar lite när man rör på sig.
Vill man ha kulor som man kan använda under samlag rekommenderar jag dessa: www.poeme.se/product.aspx
Faktiskt en himla skoj krydda!