36 nyfikna frågor som vill ha svar...
Är som sagt nyfiken av mig.. heh!
1) Hur gammal är du??
2) Vad är din naturliga hårfärg och har du den nu eller färgar du och liknande?? Har du långt eller kort hår?
3) Hur lång är du och vad väger du och är du nöjd med din kropp, eller skulle du vilja ha något av den förändrad?? Har du komplex för något över din kropp??
4) Vad har du för bröststorlek och är du nöjd med dina bröst??
5) Vad har du för färg på könshåret och har du kraftig hårväxt där eller tunn??
6) Brukar du raka dig där nere och i så fall hur rakar du?
7) Har du tjocka eller tunna blygdläppar och är dom inre större än dom yttre så att dom syns utanpå och är du annars nöjd med dem?
8) Tycker du att killarna ska raka sig därnere och i såfall hur mycket och hur ska dom raka sig?
9) Tänder du på att onanera när din man/pojkvän tittar på??
10) Händer det att du blir så fuktig att det rinner ut lite?
11) Om du hittills ansett dig som helt hetero, har du någon gång funderat eller fantiserat om att ha sex med en annan tjej ?? Har isåfall den tanken tänt dig?
12) Tycker du om sexiga underkläder och brukar du använda sådana??
13) Har du en sexfantasi som du skulle vilja få uppfylld och i så fall vad är den?
14) Skulle du kunna tänka dig medverka i en porrfilm?
15) Vad tycker du om porr?
16) Har du haft någon könssjukdom någon gång??
17) Läget??
18) När du onanerar, smeker du dig bara över klittan eler kör in fingrarna och isåfall hur många, eller använder du något annat hjälpmedel??
19) Har du någon gång provat på en dildo och i såfall var det på dig själv eller i samband med sex med en kille eller tjej??
20) Hur gammal var du när du förlorade oskulden och gjorde det ont första gången?
21) Hur många har du haft sex med då?
22) Har du bara haft sex med killar eller provat att ha sex med en tjej någon gång??
23) Har du någon gång haft mer än en sexpartner på samma gång, typ trekant eller gruppsex och i så fall var det med bara killar eller tjejer och en kille / flera killar??
24) Tycker du om mer avancerad sex eller vanlig enkel svenssonsex??
25) Om du gillar avancerat, vad tycker du då om och vad är det mest avancerade du har testat på?
26) Tycker du om att ha oralsex, både att ge och få ta??
27) Har du provat analsex och i så fall gjorde det ont eller tycker du att det var skönt?
28) När killen sprutar, vart vill du då att han lägger satsen?? Om du gillar oralsex, tycker du om att få den i munnen och iså fall brukar du svälja den?
29) Vilket är den minsta respektive största kuk som du har haft??
30) Är det bättre eller sämre med en riktigt stor kuk och i såfall är det längden eller tjockleken som har betydelse för dig??
31) Egentligen har väl tekniken och känslorna för sexpartnern störst betydelse, framför storleken på organet ( tror jag ) men är det sant att det är skönt att bli riktigt uppfylld av något stort??
32) Om du har provat eller brukar använda dildosar, föredrar du någon som är typ mindre men vibrerande, roterande och liknande eller är det skönare med någon som är större??
33) När någon pullar dig, tycker du då om att han / hon använder många fingrar och hur många tycker du är skönast och hur många har du fått in som mest?
34) Har någon kört in hela handen i dig någon gång och s.k. handknullat dig och isåfall var det en kille eller en tjej och tyckte du det var skönt eller gjorde det bara ont?
35) Om du inte har blivit handknullad, tycker du att det verkar för perverst och extremt eller skulle du kunna tänka dig att prova det någon gång?
36) Ska vi ses nästa Lördag, eller??