• pappakl

    Pappaträffar i Malmö?

    Har börjat tappa kontakten med kompisarna då jag fick barn. Efter som jag har varit mycket med kompisar innan och är 22 så har dom roligare saker för sig än att springa runt med mig och mitt barn hela dagarna. Självklart hittar vi fortfarande på saker men det är sällan i dagsläget.

    Så nu är jag sugen på att hitta nya kompisar specielt pappor med barn då jag själv har en flicka på 1½.

    Nyblivna pappor och pappor som redan har barn är varmt välkommna att höra av sig.

    Vet inte riktigt vad man kan hitta på men där verkar vara många mamma träffar så varför skulle inte vi kunna klara av det Flört

    Hör av er!
    Mvh

  • Svar på tråden Pappaträffar i Malmö?
  • singelpappa1977

    Hej !
    Får ta och lufta framtråden lite.
    Klart att det ska finnas pappaträffar.

  • biscanac

    Tjena!
    Låter som en bra idé med pappaträffar i Malmö! Jag har bott i Malmö i lite drygt två år nu och har en liten dotter på två månader så jag är också sugen på att träffa andra pappor för lite erfarenhetsutbyte.
    Vi borde definitivt försöka dra ihop ett gäng och hitta på nåt.

    /Robert 

Svar på tråden Pappaträffar i Malmö?