Snyggt med stora underarmar?
Försökte febrilt hitta en kategori för ämnet attraktion, men hittade ingen så lägger tråden här.
Tycker kvinnor att det är snyggt med stora underarmar på killar?
Försökte febrilt hitta en kategori för ämnet attraktion, men hittade ingen så lägger tråden här.
Tycker kvinnor att det är snyggt med stora underarmar på killar?
Absolut!! ;)
Inte nödvändigtvis biffiga underarmar, utan seniga och ådriga är fruktansvärt sexigt! Jag kommer på mig själv att stirra i smyg på män i alla åldrar som har det, ung som gammal.
Jag har alltid föredragit karlar som är mer åt det smala än det muskulösa hållet. Så absolut inte biffiga underarmar.
Å andra sidan skulle jag inte dumpa en i övrigt sjysst karl bara för att han har grova underarmar heller.
Nja, biffiga är väl att ta i men jag gillar inte smala killar, oavsett om de bara är taniga eller om de är seniga och vältränade så får väl säga att stora underarmar är att föredra före smala.
nja, inte kraftiga. De får däremot gärna vara väldefinierade (liksom resten av kroppen). Gillar inte muskliga killar. Snyggare med seniga (om ni fattar vad jag menar då?)
Typ som Anthony Kiedis, sångaren i Red hot chili peppers - yummie :-P
Jag tror att många lite äldre kvinnor tycker att John Brzenk är snygg. Han har seniga, ganska muskulösa underarmar och är inte överdrivet biffig.
armwrestling.files.wordpress.com/2008/10/john-brzenk-21.jpg det där är alltså för mycket massa?