Men vad har hänt med H&M postorder?!
Servicen har ju förändrats avsevärt. Innan kunde man beställa varor och så skickades de samma eller nästa vecka - nu tar det minst en vecka innan de ens börjar packa grejerna och sen är statusen "bearbetas" i flera dagar innan de skickas.
Dessutom verkar det ta längre tid för dem att få in varorna till lagret än innan då det sällan gick att beställa varor med längre leveranstid än ett par veckor, nu kan det ju ta månader innan restvarorna kommer in om ens någonsin.
Man kan även lägga varor i varukorgen som sedan är slut när man kommer till kassan... men gör man om sökningen så har de inte tagits bort från produktlistan
Har dessutom två gånger senaste tre månaderna (!) varit med om att varor som jag betalat för tagit slut och sen har jag fått vänta ett par dagar på återbetalningen.
Fler som ilsknat till på tidigare bra H&M?