Boka parkering på Arlanda?
Skulle boka nu och fick 20:- rabatt men dom ville ha betalt i förskott och där slutade jag. Är långtidsparkering ett problem?
Skulle boka nu och fick 20:- rabatt men dom ville ha betalt i förskott och där slutade jag. Är långtidsparkering ett problem?
Jag har förbokat den förut och det har aldrig varit några problem, jag tror att man kan betala på plats, men det brukar vara dyrare och det kan vara fullt (och man måste ta en annan parkering, närmare flygplatsen som är dyrare)
Jag fick ingen rabatt... =(
Om- och avbokningDenna parkeringsprodukt går, mot en kostnad av 25 SEK, att om- och avboka fram till 24 timmar innan angiven tidpunkt för infart. All om- och avbokning sker via Hantera min bokning som finns på parkeringens bokningssida. Du loggar in med din e-postadress och ditt bokningsnummer. "Hantera min bokning" finns på parkeringens bokningssida. www.arlanda.se - klicka på "Information & tjänster/RESENÄR" och vidare till "Till och från flygplatsen". Så känn dig blåst om du blir sjuk på avresedagen.
Har aldrig förbokat, brukar gå bra ändå.
Beta kan sällan vara fullt, annars finns ju Alfa.
Jobbar där och parkerar där fem dagar i veckan. Inte varit fullt där en enda gång!
Bra, jag fundrar på service också men då blir allt krångligare.