Hjälp mig, snälla
Hej alla, jag behöver verkligen råd...
Jag och min fru är precis över 30 och fick för något år sedan vårt första barn. Vårt sexliv har alltid varit underbart! Vi bråkar nästan aldrig utan diskuterar normalt istället. Jag älskar henne över allt annat!
När bebisen kom (även under graviditeten) så jämnades dock vårt sexliv med marken. Vi har i princip aldrig sex längre! Vi har pratat om det och hon säger att hon är trött och har inte lust (hon ammar och är mammaledig). Jag tror vi har haft sex 4 ggr de senaste 2 åren. När vi väl har kommer hon väldigt fort, trots att hon nekar att hon fejkar.
Jag är oerhört frustrerad och onani hjälper inte längre. Jag vill inte ha någon annan, jag älskar HENNE, jag vill ha Henne. Hon säger att hon älskar mig med och att hon bara är trött, att jag inte ska oroa mig, men det gör jag.
Frustrationen gör att jag undrar om hon är otrogen, eller om hon kommer dumpa mig när hon börjat jobba igen och inte behöver mig att försörja familjen.
Vad gör man som man?
Vill inte ha några jävla mansgris-svar utan genuina råd från män och kvinnor