Stefan 263 skrev 2012-08-08 15:33:14 följande:
Dom tar inte illa upp om man bara går runt och kikar och känner sig för?
Nej, det är helt ok. Man behöver inte klä av sig heller.
PiH har en lokal som är i två våningar, på övre våningen finns en bar typ. Där sitter man och snackar, tar ett glas vin eller nått annat läskande.
På nedervåningen finns flera olika rum. En del är mer lämpade för de som vill visa upp sig och således även för dom som vill se på. Ett annat rum är kallas mörka rummet, ingen belysning och där är det mer av ormgrop för dom som gillar det. Det finns ett mindre rum med ett kryss för dom som gillar att dominera och domineras. Där brukar det bli en del publik när nån är där och leker.
Det finns inga tvång på att man skall göra nått alls på PiH, en del par går dit och tittar på andra bra, kanske att hon suger på sin höjd samtidigt. Medans andra vill att alla skall se på dom och gärna byter partner. Så det blir vad ni gör det till. Ömsesidig respekt är det som gäller och man får en introduktion när man kommer dit där man blir visad lokalerna innan det roliga börjar.