• Linebb

    Ensamstående med 5åring, Linköping

    Hejsan, jag är lite sugen på att få kontakt med fler ensamstående föräldrar i Linköping. Såg att det fanns några trådar innan men inget det hänt något med riktigt. Så nu gör jag ett nytt försök. Är intresserad av att skapa ett forum, en mötesplats för oss i samma situation. Hojta gärna!

  • Svar på tråden Ensamstående med 5åring, Linköping
  • Lewa

    Hej! Är sj i samma sits, Hör av dig

  • Linebb

    Hej Lewa! Kul att nån skrev i tråden :) vet inte riktigt hur man för en konversation här, kan man skicka "privata" meddelanden som inte syns i tråden? Hur ser din "situation " ut? Har du många barn osv? Skriv gärna till mig privat om du vet hur det fungerar :)! Mvh

  • mizzlinda

    jag ganska nyseparerad (30+) har en liten dotter varannan vecka skulle gärna vilja fika eller hitta en träningskompis eller hitta på nåt annat kul med barn eller utan barn , har lämnat kroglivet men inte helt anti heller :)  messa gärna!

  • Linebb

    Hej du ! Nått är fel på min sida så jag kan inte gå in på någons användare. Bor du i lkpg? :)

Svar på tråden Ensamstående med 5åring, Linköping