matvägran 3 åring
Har en syster som har en kille på 3 år som dom har stora problem med maten han matvägrar totalt detta började när han var ca 8 månader dom har kontakt med både ditist och psykolog hon har även vart i kontakt med bvc och barnmottagning men inget hjälper han äter inte på dagis heller eftersom han har haft detta problem så länge så har han ingen hunger känsla verkar det som.. dom testar verkligen allt min syster mår verkligen dåligt av detta hon vill ju att pojken ska äta snälla alla råd är välkomma så vidarebefodrar ja allt till henne..
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2013-06-02 20:41
Jag skickar alla tips till min syster och även frågor därför kan det ta innan ja kan svara på allt alla allergier googlar ja på för att se om ja ser några likheter tills syrran svarar
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2013-06-03 07:48
Min syster har nu kommit till tråden hon gör så bra hon kan för att svara på alla frågor även ja kommer svara på en del frågor men självklart talar ja me syrra först min syster heter (Litokewin)