9 veckors skriker i panik varje kväll.
Har en son som är snart 10 veckor, han har inte haft några som helst problem innan som inte gått att lösa med mat, närhet eller dyligt.
Men nu sen 5 dagar tillbaka har han varje kväll börjat skrika i panik, det går inte att trösta och tar allt mellan 30 min till 1 timma innan han slutar och då somnar han för natten. Jag vet inte om det är magproblem, han drar inte upp benen men han verkar ha ont:S Måste dem dra upp benen för att ha ont i magen??
Om det är kolik, brukar inte det infalla tidigare än vid 9 veckor??
Han har magdroppar, han äter samma ersättning sen 5 veckor tillbaka (NAN) och jag har vart extra noga med att rapa honom efter måltiderna.
Vad ska jag göra:(????? han verkligen skriker så han tappar andan när dem här anfallen kommer och jag bär och bär, vyssar och gungar. INGET hjälper:( Mitt mammahjärta går sönder!