• Blackout

    Hotell i London

    Tänkte höra om någon har tips på prisvärt hotell i London? Gärna relativt centralt och barnvänligt. Kollar runt för fullt men man vill ju gärna veta att det är bra.

  • Svar på tråden Hotell i London
  • evvievie

    Jag har trivts bäst i Paddington. Det ligger liksom nära till allt. Sist bodde jag på ett hotell som jag tror hette något med Edward som var riktigt prisvärt! London är ju tricky eftersom standarden överlag är rätt kass... :p

  • Elin 464

    London Bridge var ok och prisvärt. Och god frukost.

  • Blackout

    Tusen tack för era svar, ska kolla upp dem! Jag betalar hellre lite extra för att bo centralt och ha bra standard men inga överpriser då man inte är på hotellet så mycket.. Bra frukost är ju också ett plus!

  • Paulina Reseguiden

    Hej,

    Jag kan varmt rekommendera Park Plaza County Hall. Det ligger precis vid London Eye och är väldigt fräscht och trevligt.

    Hoppas ni får tag i något bra!

    Bästa hälsningar Paulina

Svar på tråden Hotell i London