• Madida

    Serveringspersonal i Skåne sökes! Tips!!

    Jag söker å min systers vägnar serveringspersonal till deras bröllop i maj. De behöver 4 personer. Vi har sökt på nätet men inte riktigt lyckats hitta några. Det behöver inte vara personer som har det som jobb men de får gärna ha erfarenhet sedan tidigare och de måste vara seriösa och trevliga (såklart)

    Någon som har några tips? Har ni eller någon ni känner använt några vid nån tillställning där ni varit riktigt nöjda? Tacksam för alla tips!


    I'm not bossy. I just have better ideas than you
  • Svar på tråden Serveringspersonal i Skåne sökes! Tips!!
  • Madida

    Brudparet (och jag) bor i mellersta Skåne


    I'm not bossy. I just have better ideas than you
  • Madida

    Inga fler som har några tips? Någon att rekommendera?


    I'm not bossy. I just have better ideas than you
  • Sidenros

    Hej! Jag brukar servera på bröllop, catering mm. Har lång erfarenhet! Kontakta mig om det fortfarande är aktuellt!

  • Tonårsmamman1

    Kontakta restaurangutbildningarna, finns i Malmö och som ovan skrivit i Helsingborg.

    Och det är inte skolan som hyr ut  personal, utan de frågar några av eleverna om de är intresserade och så kontaktar eleverna er, och ni bestämmer själv om tider och lön.

Svar på tråden Serveringspersonal i Skåne sökes! Tips!!