emmisss skrev 2014-04-24 16:04:08 följande:
Mm jag vet LV är det många fjortisar som har nu, fattar inte riktigt var dom får pengarna ifrån!? Men jag är ändå nöjd med den, speciellt när jag har två/ snart tre barn, det får plats massor i den!
En fråga!? Min Mullberry börjar bli torr, jag ville länna in den på NK för rengöring och snöröjning men dom hade inte den servicen!!?? Vad kan jag göra? Lämna in den hos en skomakare känns la sådär? Det är ju läder, läder som läder, eller kan jag smörja själv? Med vad?
det är väl väskor från thailand antagligen
Jag har en burberry och en mk väska som är stora och rymliga för mina ungars grejjer också och dessutom kräk säkra
På Nk så dom att jag skulle köpa nått på ica som man hade till skor och smörja med... kom inte ihåg vad , jag har inte gjort det ännu men det är ju väldigt viktigt att göra..
listo skrev 2014-04-24 16:09:29 följande:
MK-väskan är snyggare rent allmänt, men kedjan är definitivt nåt du kan bli less på.
Jag skulle köpa en MK Selma istället
Ja den är väldigt stilren och snygg.
Köpte en selma medium messenger för ett tag sen , är väldigt nöjd ville ha en lite mindre väska att bara slänga på axeln.