• Anonym (Ledsen man)

    Min dejt ramlade i vattnet.

    Jag var på en dejt nyss. Vi skulle promenera vid gamla stan och äta glass. Helt plötsligt snubblade hon till och hamnade i vattnet. Hon sa ingenting, utan simmade bara iväg och blev nästan överkörd av en motorbåt. Jag vände mig om och gick hem. Jag undrar nu om om jag borde höra av mig till henne och fråga ifall hon mår bra? Jag är inte samma person som startat de andra trådarna. Jag är seriös.

  • Svar på tråden Min dejt ramlade i vattnet.
  • Erizajo

    Men herregud om detta inte är ett troll är det illa... Kanske skulle sett till att hon mådde bra på en gång ist för att gå hem??!

  • Anonym (Ledsen man)
    Erizajo skrev 2014-08-02 17:44:07 följande:

    Men herregud om detta inte är ett troll är det illa... Kanske skulle sett till att hon mådde bra på en gång ist för att gå hem??!


    Men jag tycker själv att det var skumt att hon simmade iväg utan att säga nått
  • Anonym (eeee)

    Var en tråd tidigare i år om en kille vars dejt ramlade i en trappa medan han åt kebab och bara gick sin väg, googlade upp den och kolla vad det var för svar i den. Bör väl vara rätt likt din?

Svar på tråden Min dejt ramlade i vattnet.