• eliinwiiiii

    Blir tokig

    Igår kväll fick jag världens huvudvärk och illamående. I morse fortsatte illamåendet. Men vid lunch mådde jag bra och åt lite. Nu ikväll blir jag akut illamående igen halsbränna och mår allmänt skit. Yr och trött.. Men har tagit så många tester dom senaste månaderna för haft andra symtom. Men inte mått så här dåligt.. Intalar mig själv att det är nån förkylning för att inte bli besviken :)

  • Svar på tråden Blir tokig
  • Villhaenliten

    Jag har bim den 29:e. Har de senaste dagarna fått "mensvärk" och idag tycker jag att bröstvårtorna känns ömma. Har hört att "mensvärk" ska vara ett tecken på att livmodern växer och vet flera som har plussat efter detta :)
    Har dock fått en förkylning för ca 4-5 dagar sedan. Hoppas att det är gravsymptom och inte förkylningen... ;) har även fått känningar i höger sida, hoppas att det inte ska vara något dåligt!

Svar på tråden Blir tokig