Alltid kåt, vad kan jag göra åt det?
Okej. Så jag har alltid varit en väldig sexuell person och under största delen av mitt liv har jag varit singel. Nu har jag däremot stadgat mig och flyttat ihop med min sambo. Vad jag insett när man bor ihop är att man kan ha sex inprincip hela tiden. Morgonsex, snabbis innan jobb, duschsex efter jobb och sen avsluta dagen fint med ja, sex.
Det har varit helt underbart och min partner har hållit ikapp med mig. Till nu i veckan när han gick tillbaka till tidiga morgonar på jobbet. Nu är han för trött när han kommer hem och ja, jag förstår det. Men det minskar ju inte min sexlust. Jag vill ju fortfarande ligga i alla fall två gånger om dagen.
Så därför behöver jag er hjälp. Finns det någon som varit med om liknande? Vet någon vad som skulle kunna hjälpa? Kan jag till och med minska min sexlust på något sätt?