Anonym (nja) skrev 2017-08-25 09:27:40 följande:
Ni är långt från ensamma om att som par vilja ta in en extra tjej. Kolla på BC bara. Nästan alla par där söker i första hand en extra tjej och sen ev ett par men då skall tjejen vara bi eller intresserad av att ha tjejsex. Killen blir så att säga med på köpet. Inte så kul för killen att känna att de par de ska besöka egentligen vill att han helst ska skjutsa dit tjejen och vänta i bilen utanför några timmar tills dom är klar med hans kvinna.
De ensamma tjejer som annonserar vill också helst träffa en annan tjej ensamma. Dock så vill de att deras egna kille ska få vara med om det är ok för tjejen. ( dvs ett smartare sätt för ett par att locka en ensam tjej till dom)
De tjejer som faktiskt vill träffa ett annat par kan man dela in i två kategorier.
Dom vet ju sitt värde och har sina krav därefter.
snygga tjejer kommer inte att träffa ett par 45 + och om du/ni har lite övervikt eller lite "former" eller som en del säger "bara lite mer härligheter att ta på". Ni är körda helt enkelt oavsett hur trevliga och underbara ni är som människor eftersom ni inte ens kommer att få chansen att visa det. Utseende är allt!
Mindre snygga tjejer - ofta överviktiga kvinnor typ 161 lång och i 78 kilos klassen som ni inte skulle ägna ett ögonkast på i vanliga fall vet också om sitt värde på dessa kontaktsidor och har därefter också sina krav. Däremot så verkar det vara ännu viktigare för dessa kvinnor att mannen i paret har en rejält grov penis.
Så, är ni ett par som är max 35 år och har snygga kroppar och är utrustad med en penis med grovlek 14 cm + och bor nära så kanske, kanske, kanske ni kan få turen att träffa en tjej. Det är inte omöjligt men näst intill.
Ni kan däremot rätt enkelt träffa ett par men då är det sex mellan kvinnorna som är det primära och killarna får varandra på köpet så att säga och måste stå ut med att en annan man kommer att vilja penetrera din kvinna!
En oattraktiv tjock kvinna är som sagt lättare att träffa men då backar oftast din kvinna ut för hon vill ju helst också mysa med en snygg tjej, eller hur?
Det är 1000 gånger bättre att ni besöker en swingklubb. typ Par i hjärter i solna.
Kanske vi syns där?
Håller med