• Mongoliet

    Glömde dates namn. Hur illa?

    Alltså jag var på en date för typ 5 veckor sedan. Den varade ändå 3-4 timmar & vi gick hem till mig en stund efteråt. Inget hände. Typ en kyss i dörren som avslutning. Tjejen var otroligt vacker men också otroligt sval. Antingen hennes personlighet eller att hon är i en depression. Vi skrev lite smått dagen efter utan att flirta & veckan efter lite men även här noll flirtande. Totalt sett noll flirtande skulle jag säga.

    Idag sågs vi på stan men jag tittade på henne mest som att det var en snygg okänd tjej jag såg & inte mer med det. En stund senare går vi förbi varandra igen & då stannar vi & jag frågar om vi känner varandra. Tycker att jag känner igen henne. Heter du.... säger fel namn. Hon säger sitt rätta namn. Vi bara går.

    -Tror denna tjejen att jag har haft 20 dater sedan henne & att jag glömt henne eller tror hon att det var värsta dissen?

    Sanningen var att jag fan inte kände igen henne & hade glömt hennes namn.

Svar på tråden Glömde dates namn. Hur illa?