Kollega gör mig vansinnigt kåt.
Till saken hör att jag är singel och hon är singel. Problemet är att hon är 15 år äldre än mig och vi har pratat relationer rent allmänt. Eller ja vi har pratat om livet i största allmänhet.
Vi har egentligen ingen relation mer än tiden vi är på jobbet och det är inte så att vi hänger eller pratas vid speciellt ofta utan det har skett då och då i snart ett år.
Men herregud hon har en kropp som har allt jag tänder på.
Smal, vältränad, små tuttar, nätt rumpa och vet att hon har ett par mindre tatueringar på överkroppen. En tvättäkta MILF.
Lägg till humor och integritet som personlighetsdrag.
Sen kommer min fantasi in och jag vet att jag hade gett henne en rejäl omgång mellan lakanen.
Hursomhelst hon är sjukt attraktiv så att det är svårt att umgås utan att få kåtslag, minsta lilla hon böjer sig fram eller att hon ler eller drar ett snuskskämt så får jag räkna till 100 och tänka på deklarationen, begravningar och städning.
Vet inte vad jag ska göra?