Ofrivillig utlösning
Hej jag är en ung kille, ibland om jag ej fått utlösning på några dagar så händer det att jag vaknar upp med kletiga kalsonger.
Detta är inget som stör mig direkt, prata med en polare om detta och han blev äcklad när jag berättade att jag ej byter lakan efteråt.
Jag menar visst kalsongerna är inte direkt tjocka det blir kladdiga synliga fläckar och det är ju mitt kladd som ligger direkt mot lakanen, men trots detta har jag aldrig riktigt nojat så mycket över det.
Jag tänkte att det inte är ohygieniskt med sperma så länge det inte finns några synliga fläckar på lakanen? Att det ligger emot gör väl inget?
Vad tycker ni? känns fånigt att ta upp en sån här grej i ett forum men jag undrar genuint hur ni andra ser på det här?