Anonym (Hiphop) skrev 2020-01-01 13:06:43 följande:
Kul att du fick gapa av dig lite. Känns bra va?
Jo, faktiskt så är jag väldigt orolig, annars hade jag inte frågat.
Varför jag inte förberett är jag inte skyldig att upplysa dig om.
Som jag skrev så hinner vi inte leta massa restauranger och jag kan inte googla mig fram till hur det ställe är hygieniskt.
Dessutom skiter jag fullständigt i hur många "knäppa grsviditetstrådar" det finns. Jag startar precis vilken slags tråd jag vill och du är inte skyldig att läsa.
Om du är ganska orolig, då får du ju prioritera, annars är du nog inte så orolig. Så är det ju med det mesta här i livet.
Det är ju bara att handla i en affär innan ni lämnar samhället där ni vistas för tillfället. Så svårt är det inte.
Så medan den ena kör (ni ska ju sitta i bilen ganska länge, skriver du) så hinner den andre inte googla? Ja, där ser man. Sedan finns det faktiskt mer än hamburgarrestauranger längs vägen, och det var väl dom du var orolig för, eller är du orolig för all restaurangmat?