Hur gör ni vid analsex?
Förlåt för en kanske dum fråga. Men jag hade en hel del anala samlag för över tio år sedan. Jag var då alltid lite förstoppad vilket ledde till att när jag gick på toaletten och bajsade så tömde jag mig. Det fanns aldrig avföring kvar i ändtarmen.
Nu har jag träffat en ny man och vi klickar på alla plan och även det sexuella. Vi har börjat experimentera med analalekar och mina toalettvanor är inte detsamma. Det känns som att det alltid är avföring kvar i ändtarmen. Vi hade sex analt i helgen och jag lovar att det kom avföring med ut när han drog ut den. Men han sa inget och var hövlig nog.
MEN för mig är det en big deal. För att jag ska kunna njuta fullt ut så behöver jag känna mig säker på det här. Jag vet att har man anala samlag så får man tåla att det händer. Men jag vill minimera det.
hur gör ni? Vad för förberedelser?