Olika sexlust, hjälp.
Hej behöver råd lr något.
Jag och min sambo har varit ihop I 13 år, barn, villa osv. Älskar henne jättemycket, hon är bra mamma till barnen osv.
Problemet är sexlivet.
Senaste året har vi haft 4 gånger och de få gånger ska vi till orgasm så fort som möjligt. Innan hade vi bra sex, de va kul, tillfredsställande varandra och lyssna va den andra ville pröva.
Det som sårar mig så förbannat är att hon avvisar mig gång på gång men onanerar så fort jag inte är hemma. Har aldrig brytt mig om att hon använder leksaker på egen hand men nu gör de ont inom mig.
Har försökt prata om det utan att skuldbelägga henne utan vill arbeta på de tillsammans. Det slutar med att hon blir skitarg och jag blir ledsen för de känns som de är mig de är fel på. Hon hävdar dock att hon inte är sexsugen och att onani räcker för henne. Sen kan jag gå och ru**a någon annanstans. Detta dödar mig inombords. Jag behöver närheten, känna henne när vi bara fokuserar på varandra.
Jag har börjat sluta ta initiativ och försöker inte närma henne alls för de gör ont att bli avvisad. Hon verkar inte bry sig om det alls.
Men i samtidigt när vi ligger bredvid varandra i sängen kan hon stöta rumpan mot mitt skrev, dra runt mitt nedre parti och när jag tror vi är på G och svarar med intensivare kyssar/smek avbryter hon, flinar och säger synd att inte jag är sugen. Som ett jävla makt move.
Jag vet inte vad jag ska göra. Alla säger att man måste prata om det men när ens partner vägrar?
Jag vet bara att detta äter mig inombords och jag mår skit över det.
I övrigt fungerar relationen bra, vi delar på hushålls sysslor, ta hand om barnen osv.
Har någon varit i samma sits??