• Asfaltsblomma

    Äggdonation utomlands -25

    Hej! 


     


    Jag är precis på väg att göra äggdonation på Cypern. Åker preliminärt på transfer 22 juni. Det skulle vara roligt att ha sällskap av andra som gör samma grej just nu. Jag har valt Cypern för PGD och gender selection, men behöver ändå göra äggdonation pga ålder. Är 45 år :) Jag har tre (genetiska) barn sedan innan.

    Jag tänkte att rubriken Äggsonation Cypern var lite väl nischat kanske, så jag valde utomlands så vi kanske blir några fler.

    Jag har ätit Progynon sen i fredags, min största oro är att mina folliklar växer, det gjorde dom förra cykeln så den blev inställd. 


    Har vul imorgon för att kolla detta. Hör gärna av er :) 

  • Svar på tråden Äggdonation utomlands -25
  • Anonym (Daisy)

    Hej! Jag har precis gjort min andra transfer på Vitanova i Danmark, är på RD 2 idag. Vi är några som är aktiva i tråden äggdonation 2023/2024 och som precis har gjort eller håller på att göra ÄD utomlands, så kika gärna in där! 

  • Asfaltsblomma

    Jag såg den tråden men tänkte det kanske var passerat pga datumen, men kanske onödigt att uppfinna hjulet igen så att säga :) Jag kikar in där istället!


    Håller tummarna för dig!

Svar på tråden Äggdonation utomlands -25